Kariera

Elektromechanik

06.06.2023
Jawor

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu procesów a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla Klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Zakres obowiązków

    • Wykonywanie zadań zgodnie z planem prac prewencyjnych.
    • Diagnostyka i usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych urządzeń.
    • Przeprowadzanie przeglądów, remontów, konserwacji i modyfikacji urządzeń
    •  Dbałość oraz odpowiedzialność za powierzone narzędzia i materiały
    • Raportowanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy urządzeń.
    • Udział w procesie przestawiania i przygotowywania urządzeń.

  • Wymagania

    • Komunikatywność
    • Chęć do poszerzania umiejętności i zdobywania doświadczeń
    • Mile widziana podstawowa wiedza techniczna i zdolności manualne
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Gotowość do pracy na trzy zmiany
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Wykształcenie średnie lub zawodowe w kierunku technicznym

  • Oferta

    • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowie o pracę
    • Praca od poniedziałku do piątku
    • Wolne weekendy
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy