Kariera

Branch Manager

12.01.2024
Warszawa

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu procesów a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla Klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Jeśli chcesz być kluczową częścią rozwijającego się biznesu, ta rola może być dla Ciebie! Poszerzamy nasz zespół a z nim i kierunki biznesowe!

  • Zakres obowiązków

    • Sprzedaż usług HR, jak praca tymczasowa, rekrutacje stałe, na podległym terenie (zgodnie z uzgodnionym podziałem terytorialnym) poprzez spotkania bezpośrednie, online, kontakt telefoniczny i mailowy.
    • Przygotowywanie ofert i kalkulacji w usłudze pracy tymczasowej, outsourcingu i rekrutacji stałych.
    • Udział i przygotowywanie dokumentów przetargowych w odpowiedzi na zapytania handlowe oraz zidentyfikowane potrzeby biznesowe.
    • Negocjacje warunków handlowych i podpisywanie umów o współpracy biznesowej
    • Realizacja celów indywidualnych i zespołowych oraz bieżąca - miesięczna, kwartalna i półroczna kontrola ich wykonania.
    • Udział w targach, konferencjach i innych eventach promujących usługi Human Group, etc.
    • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, działań konkurencji i wyników sprzedażowych.
    • Przygotowywanie raportów sprzedażowych w tym statusu realizacji budżetu
    • Aktywne śledzenie trendów rynkowych i wskazywanie kierunków zmian i w kierunku budowania przewagi konkurencyjnej.
    • Dbanie o wysoki poziom serwisu HG i zadowolenie wszystkich interesariuszy w świadczonej usłudze Poszerzanie współpracy biznesowej o nowe usługi u obecnych klientów (cross-selling).

  • Wymagania

    • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji pracy lub agencji rekrutacyjnej.
    • Umiejętność dotarcia do osób decyzyjnych.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych kontaktów biznesowych.
    • Otwartość na zmiany i ścisłą współpracę z Działem Rekrutacji, Operacji, Marketingu, HR i Analiz.
    • Nastawienie na rozwój osobisty i chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Oferta

    • elastyczną formę współpracy - w przypadku umowy B2B gwarantujemy bezpłatną obsługę księgową,
    • atrakcyjny system premiowy
    • dużą decyzyjność w organizacji własnej pracy,
    • wysokiej klasy samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
    • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły,
    • możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom,
    • wyjazdy integracyjne,
    • budżet szkoleniowy,
    • benefity zdrowotne i sportowe (dla Twojego dobrostanu).