Kariera

Pracownik biurowy ds. administracji

10.10.2023
Katowice
WEW_PB/09/2023
  • Zakres obowiązków

    • Wprowadzanie danych do systemu, kontrola terminowego uzupełnienia baz danych.
    • Przygotowanie umów, weryfikacja dokumentów związanych z zatrudnieniem cudzoziemców (przy wsparciu wykwalifikowanego zespołu ds. legalizacji zatrudnienia).
    • Wsparcie w prowadzeniu procesu zatrudnienia oraz w przygotowaniu dokumentacji dla zatrudnienia nowych pracowników (badania lekarskie, szkolenia BHP, niezbędne certyfikaty, odzież robocza).
    • Komunikacja z liderami, koordynatorami, pracownikami innych działów.
    • Inne, bieżące prace biurowe.

  • Wymagania

    • Dobrze znasz pracę z narzędziami MS Office, a zwłaszcza Excel?
    • Ogarniasz system HRappka?
    • Pracowałaś/pracowałeś na podobnym stanowisku przynajmniej przez rok?
    • Lubisz pracę z ludźmi, jesteś osoba otwartą i chętna do pomagania innym?
    • Organizacja to twoje drugie imię?
    • Swobodnie komunikujesz się i piszesz w języku ukraińskim/rosyjskim i polskim?
    • Posiadasz prawo jazdy B i jeździsz na co dzień samochodem?
    • A jak dodatkowo jeszcze znasz język angielski, to wysyłaj śmiało aplikację, czekamy na ciebie.

  • Oferta

    • Będziesz pracował w firmie, która dynamicznie się rozwija, a Ty razem z nią.
    • Otrzymasz pełne wsparcie i wdrożenie na początku pracy.
    • Podpiszemy umowę zlecenie, a po okresie próbnym umowę o pracę.
    • Pracować będziesz w biurze w Katowicach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku.
    • Pamiętamy o innych potrzeba i dajemy Ci możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i wiele więcej.