Kariera

Stolarz

06.06.2023
Przejęsław

    Forest Style Industry, wiodący producent i dystrybutor drewnianej architektury ogrodowej z okolic Bolesławca

  • Zakres obowiązków

    wykonywanie szablonów produkcyjnych,

    bieżące naprawy już istniejących szablonów,

    tworzenie prototypów nowych produktów,

    opiniowanie możliwości produkcyjnych danego produktu,

    wykonywanie elementów drewnianych zapewniających właściwe działanie maszyn na dziale przetarcia,

    proponowanie zmian konstrukcyjnych produktów, które mają polepszyć produkt, jakość lub ergonomię pracy

    wykonywanie drobnych prac stolarskich na terenie zakładu,

    obsługa maszyn i urządzeń stolarskich,

    utrzymanie porządku na stanowisku pracy,

    stosowanie się do poleceń przełożonego, regulaminów oraz przepisów bhp i ppoż.

  • Wymagania

    doświadczenie na stanowisku stolarza,

    wykształcenie zawodowe w kierunku: stolarz lub pokrewne,

    umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

    gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

    sumienność, dokładność, zaangażowanie,

    umiejętności stolarskie, kreatywność i wyobraźnia.

  • Oferta

    stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

    bonus za produktywność i obecność w pracy,

    dodatek za dojazd (odległość min. 20 km),

    opieka medyczna MEDICOVER i dodatkowe ubezpieczenie pracownicze AVIVA,

    karty sportowo-rekreacyjne dofinansowane przez pracodawcę,

    atrakcyjny bonus w systemie poleceń kandydatów do pracy,

    owocowe wtorki,

    posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym,

    możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.