Kariera

Starszy Operator Produkcji

06.06.2023
Jawor

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu procesów a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla Klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Zakres obowiązków

    • Samodzielne prowadzenie linii produkcyjnej
    • Obsługa maszyn, urządzeń i procesów zgodnie z instrukcjami i standardami
    • Kontrola stanu technicznego urządzeń i sprzętu
    • Monitorowanie parametrów procesowych i jakości produktu
    • Kontrola zużycia surowców i materiałów produkcyjnych
    • Realizacja planu produkcyjnego i prowadzenie dokumentacji
    • Ciągłe doskonalenie umiejętności poprzez szkolenia

  • Wymagania

    • Podstawowa znajomość obsługi komputera
    • Zdolność współpracy w grupie, dzielenie się wiedzą oraz nauka innych
    • Odpowiedzialność w wykonywanych obowiązkach oraz motywacja pracy
    • Umiejętność reagowania na pojawiające się problemy
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Oferta

    • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie
    • Umowa o pracę
    • Praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy