Kariera

Lider Zarządzający

09.10.2023
Polska

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu procesów a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla Klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Jeśli chcesz być kluczową częścią rozwijającego się biznesu, ta rola może być dla Ciebie! Poszerzamy nasz zespół a z nim i kierunki biznesowe!

  • Zakres obowiązków

    Współpraca z klientem wewnętrznym – specjaliści i SHIFT

    Zapewnienie odpowiedniej ilości osób w procesie. Koordynacja ilości pracowników między obszarami. Kontrola poprawności procesu.
    Wyjaśnianie błędów wynikających w trakcie procesu. Kontrola produktywności na procesach i reagowanie na niekorzystne wyniki pracowników.

    Odpowiedzialność za wykonywanie przez podległych pracowników odpowiedniego poziomu produktywności Współpraca z koordynatorem głównym i administracyjnym

    Przeprowadzanie rozmów z pracownikami na temat zwiększenia produktywności

    Dbanie o czystość w magazynie oraz utrzymanie standardów 5S.
    Aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu
    strategii rozwoju zatrudnienia na projektach u klientach

    Dbałość o pozytywne relacje pracownicze i zadowolenie z pracy
    stała analiza efektywności wykonywanej pracy wdrażanie i szkolenie osób do pracy

  • Wymagania

    ● co najmniej 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku ● Znajomość języka ukraińskiego i polskiego
    ● Prawo jazdy kat. B
    ● Dokładność, zaangażowanie, kreatywność

  • Oferta

    ●  umowę o pracę,

    ●  dużą decyzyjność w organizacji własnej pracy,

    ●  pracę u klienta

    ●  ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i

    nowe pomysły,

    ●  możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki

    atrakcyjnym wyzwaniom,

    ●  zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

    ●  benefity medyczne i sportowe,

    ●  budżet szkoleniowy,

    ●  wyjazdy integracyjne,

    ●  przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.