Kariera

Mistrz Utrzymania Ruchu

06.06.2023
Wałbrzych

    Firma JOYSONQUIN Automotive System Polska Sp. z o.o.  - zakład z branży automotive - produkcja części do pojazdów silnikowych.

  • Zakres obowiązków

     zapewnienie utrzymania w sprawności maszyn i wyposażenia produkcyjnego,

     kierowanie i organizacja pracy działu,

     koordynacja i współpraca z serwisami zewnętrznymi,

     utrzymanie w sprawności budynków i instalacji,

     opracowywanie harmonogramów remontów i konserwacji maszyn urządzeń i sieci energetycznych

    oraz nadzór nad ich realizacją,

     prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

     zarządzanie zespołem pracowników i odpowiedzialność za realizację nałożonych celów produkcyjnych i

    jakościowych

     nadzór nad stanowiskowymi instrukcjami pracy

     nadzór nad zachowaniem obowiązujących standardów

     spełnienie wymagań BHP i ochrony środowiska

     ewidencjonowanie czasu pracy pracowników, odpowiedzialność za wymaganą ilość pracowników na danym

    stanowisku pracy

     ciągłe doskonalenie kwalifikacji podległych pracowników na podległym dziale

     ciągłe doskonalenie podległych procesów

     nadzór nad utrzymaniem prawidłowego stanu maszyn i urządzeń na zarządzanym dziale

     ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • Wymagania

     kierunkowe średnie wykształcenie zawodowe (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem),

     kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale technicznym,

     uprawnienia SEP,

     praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń,

     umiejętność poprawnej organizacji pracy oraz umiejętność skutecznego zarządzania zespołem,

     doskonała znajomość rysunku technicznego i umiejętności czytania schematów elektrycznych,

     zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań,

  • Oferta

     Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

     Prywatną opiekę medyczną Luxmed

     Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych,

     Dofinansowanie do karty Multisport, kursy j. angielskiego

     Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

     Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji

    zawodowych w różnych obszarach

     Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    Grafik pracy: poniedziałek - piątek po 8 godz. na 3 zmiany