Kariera

Stażysta w dziale administracyjno-rekrutacyjnym

12.06.2023
Wrocław
  • O nas

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu procesów a także pracy tymczasowej.

    Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla Klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Jeśli chcesz być kluczową częścią rozwijającego się biznesu, ta rola może być dla Ciebie! Poszerzamy nasz zespół a z nim i kierunki biznesowe!

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie naszego zespołu w zadaniach administracyjnych oraz rekrutacyjnych

  • Nasze wymagania

    • Status studenta w dziedzinie związanej z zarządzaniem, administracją, zasobami ludzkimi albo pokrewnej
    • Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office, w szczególności Excela
    • Znajomość podstawowych procesów rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem
    • Inicjatywa i chęć do nauki oraz zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy

  • Oferujemy

    • 2 miesiące stażu w młodym zespole, z możliwością rozpoczęcia od zaraz
    • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
    • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły
    • Możliwość rozwoju własnych kompetencji
    • Zatrudnienie na 6 godzin dziennie
    • Wyjazdy integracyjne
    • Przyjazną atmosferę i niezbędne narzędzia pracy