Kariera

Operator Maszyn do Obróbki Drewna

10.10.2023
Osiecznica
RS_09/23_OM

    Poszukujemy pracownika bezpośrednio do firmy specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości produktów wchodzących w skład małej architektury ogrodowej, lidera w swojej branży.

  • Zakres obowiązków

    •  Ustawianie i obsługa maszyn (strugarek) do obróbki drewna (posuwy, obroty, dociski, itp.).
    • Kontrola obrabianego w maszynie materiału pod kątem jego zgodności z zadanymi parametrami obróbki.
    • Dokonywanie zmian ustawień i drobnych modyfikacji w trakcie obróbki materiału.
    • Zgłaszanie usterek i wszelkich niezgodności Kierownikowi Produkcji.
    • Dbanie o bezpieczne i higieniczne warunki pracy w podległym obszarze.

  • Oczekiwania

    • Doświadczenie w obsłudze maszyn (automatów) do obróbki drewna lub innych materiałów.
    • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność i zorientowanie wynik.
    • Minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej.
    • Gotowość do pracy w trybie zmianowym: 6-14;14-22; 6-22.

  • Oferujemy

    • Umowa o Pracę  bezpośrednio u pracodawcy.
    • Jasny system premiowy: premia miesięczna do 400 zł/ premia kwartalna do 300 zł/ premia roczna do 450 zł.
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy.
    • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
    • Szereg innych benefitów między innymi: posiłki regeneracyjne, owoce, karat Multisport.