Kariera

Team Leader Operacji

30.01.2024
Wrocław

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Aktualnie również rozwijamy nasz autorski produkt technologiczny, którego beneficjentami są centra dystrybucyjne oraz produkcyjne i inne miejsca, w których efektywność ma kluczowe znaczenie.

  • Twoje główne zadania:

    • odpowiedzialność za realizację celów w ramach struktur organizacyjnych,
    • wsparcie BDM w nawiązywaniu relacji biznesowych w zakresie przedstawienia możliwości, wyzwań i dobrych praktyk związanych z operacyjnym otwieraniem i prowadzeniem projektów dostarczania pracowników na terenie hal magazynowych i produkcyjnych w całej Polsce,
    • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez profesjonalny kontakt i doradztwo biznesowe w obszarze doboru personalnego,
    • podejmowanie działań zapewniających ciągłość realizowanych procesów,
    • nadzór nad rekrutacją pracowników na stanowiska wynikające z zapotrzebowania w dziale operacyjnym,
    • zarządzanie i optymalizacja procesu obsługi klienta poprzez kompleksowe wsparcie i zwiększanie portfela usług (up-selling),
    • rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych,
    • zarządzanie podległym zespołem, przeprowadzanie oceny i ewaluacji działań pracowników,
    • utrzymywanie stałych kontaktów oraz prowadzenie regularnych spotkań operacyjnych,
    • przygotowywanie raportów dla Zarządu.

  • Oczekujemy:

    • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji pracy tymczasowej,
    • doświadczenia w obsłudze klientów i realizowaniu działań sprzedażowych,
    • prawa jazdy kategorii B,
    • umiejętności negocjacyjnych, wysokich umiejętności interpersonalnych, przedsiębiorczości,
    • doświadczenia w zarządzaniu podległymi pracownikami, umiejętność delegowania zadań, rozliczania oraz motywowania pracowników,
    • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia - przy ul. Dąbrowskiego,
    • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód do celów służbowych,
    • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły,
    • możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom,
    • benefity medyczne (Luxmed) i sportowe (Multisport),
    • budżet szkoleniowy,
    • wyjazdy integracyjne,
    • przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.

    Aplikuj do nas, jeśli widzisz, że to ogłoszenie jest dedykowane właśnie dla Ciebie! Poczujesz się z nami dobrze, jeśli lubisz jak dużo się dzieje i nie boisz się zmian. Do usłyszenia!