Kariera

Automatyk

03.11.2023
Dębniałki Kaliskie

    Dla naszego Klienta - prężnie działającej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko: AUTOMATYK
    Jeżeli interesujesz się mechaniką, automatyką,  potrafisz szybko i sprawnie usunąć awarie linii produkcyjnej, aplikuj!

  • Zakres obowiązków

    - utrzymanie ciągłości pracy maszyn w zakładzie i minimalizacja przestojów technicznych,

    - naprawa oraz konserwacja instalacji elektrycznych, maszyn i urządzeń oraz układów automatyki przemysłowej,

    - rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii

  • Wymagania

    - znajomość zagadnień z automatyki przemysłowej,

    - uprawnienia SEP,

    - komunikatywność, ścisła współpraca z działem produkcji,

    - dyspozycyjność do pracy zmianowej,

    - w przypadku cudzoziemców wymagana podstawowa znajomość języka polskiego

  • Oferta

    - praca w systemie 4-ro brygadowym ( 3-zmianowym)
    - darmowe śniadania od pierwszego dnia pracy ( wędliny, pieczywo, sery, masło)
    - pierwszy miesiąc- umowa zlecenie przez Human Group
    - po miesiącu umowa o pracę bezpośrednio w firmie (premie, benefity, fundusz socjalny)
    - przyjazna atmosfera pracy,
    - możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku