Kariera

Sales Manager/BDM

07.06.2023
Wrocław
Katowice
Poznań

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Aktualnie również rozwijamy nasz autorski produkt technologiczny, którego beneficjentami są centra dystrybucyjne oraz produkcyjne i inne miejsca, w których efektywność ma kluczowe znaczenie.

  • Twoje główne zadania:

    • Sprzedaż usług HR, jak praca tymczasowa, rekrutacje stałe, na podległym terenie (zgodnie z uzgodnionym podziałem terytorialnym) poprzez spotkania bezpośrednie, online, kontakt telefoniczny i mailowy.
    • Przygotowywanie ofert i kalkulacji w usłudze pracy tymczasowej, outsourcingu i rekrutacji stałych.
    • Udział i przygotowywanie dokumentów przetargowych w odpowiedzi na zapytania handlowe oraz zidentyfikowane potrzeby biznesowe.
    • Negocjacje warunków handlowych i podpisywanie umów o współpracy biznesowej
    • Realizacja celów indywidualnych i zespołowych oraz bieżąca - miesięczna, kwartalna i półroczna kontrola ich wykonania.
    • Udział w targach, konferencjach i innych eventach promujących usługi Human Group, etc.
    • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, działań konkurencji i wyników sprzedażowych.
    • Przygotowywanie raportów sprzedażowych w tym statusu realizacji budżetu.
    • Aktywne śledzenie trendów rynkowych i wskazywanie kierunków budowania przewagi konkurencyjnej.
    • Dbanie o wysoki poziom serwisu HG i zadowolenie wszystkich interesariuszy w świadczonej usłudze.
    • Poszerzanie współpracy biznesowej o nowe usługi u obecnych klientów (cross-selling).

  • Aplikuj do nas, jeśli masz:

    • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji pracy lub agencji rekrutacyjnej.
    • Umiejętność dotarcia do osób decyzyjnych.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych kontaktów biznesowych.
    • Otwartość na zmiany i ścisłą współpracę z Działem Rekrutacji, Operacji, Marketingu, HR i Analiz.
    • Nastawienie na rozwój osobisty i chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    • Systematyczną i konsekwentną pracę z systemem CRM.
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikację (mile widziane).

  • Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia przy ul. Dąbrowskiego.
    • Wynagrodzenie bazowe oraz transparentny system premiowy.
    • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.
    • Dużą decyzyjność w organizacji własnej pracy.
    • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły.
    • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom.
    • Benefity medyczne (Luxmed) i sportowe(Multisport).
    • Budżet szkoleniowy.
    • Wyjazdy integracyjne.
    • Przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.

    Aplikuj do nas, jeśli widzisz, że to ogłoszenie jest dedykowane właśnie dla Ciebie! Poczujesz się z nami dobrze, jeśli lubisz jak dużo się dzieje i nie boisz się zmian. Do usłyszenia!