Kariera

Mistrz Produkcji

06.06.2023
Jawor

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu procesów a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla Klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Zakres obowiązków

    • Współudział w planowaniu produkcji na poszczególnych stanowiskach pracy
    • Zapewnienie skutecznego przepływu informacji dotyczących planów produkcyjnych
    • Koordynowanie działań podejmowanych przez pracowników
    • Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem norm BHP
    • Sprawowanie nadzoru nad produkcją i właściwą jakością produkowanych wyrobów oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur
    • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych dla nowo przyjętych pracowników
    • Wypełnianie i tworzenie dokumentacji produkcyjnej

  • Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Sumienność i zaangażowanie
    • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność organizowania i planowania produkcji
    • Zdolność do podejmowania decyzji

  • Oferta

    • Pracę od poniedziałku do piątku, z wolnymi weekendami
    • Stałe wynagrodzenie z dodatkową premią miesięczną
    • Pracę w firmie realizującej projekty dla klientów z całego świata
    • Zatrudnienie bezpośrednie
    • Umowa o pracę