Kariera

Business Development Manager

23.01.2024
Polska

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Aktualnie również rozwijamy nasz autorski produkt technologiczny, którego beneficjentami są centra dystrybucyjne oraz produkcyjne i inne miejsca, w których efektywność ma kluczowe znaczenie.

  • Zakres obowiązków

    • Zarządzanie procesem sprzedaży od identyfikacji potencjalnego klienta do finalizacji umowy
    • Opracowywanie strategii pozyskiwania klientów i efektywnego rozwoju kancelarii
    • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z aktualnymi oraz nowymi klientami kancelarii
    • Ścisła współpraca wewnętrzna w celu rozwoju działań zespołów i praktyk w celu rozwoju i sprzedaży usług
    • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z celami biznesowymi
    • Udział w negocjacjach z klientami oraz prowadzenie prezentacji ofert
    • Przygotowywanie prezentacji i ofert dla klientów w języku polskim i angielskim
    • Budowanie silnej marki kancelarii na rynku
    • Monitorowanie trendów rynkowych i dostosowywanie strategii do zmieniających się warunków
    • Regularne raportowanie działań i wyników sprzedażowych
    • Social Media
    • SEO

  • Wymagania

    • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą i marketingiem usług prawnych
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z prawem, zarządzaniem lub marketingiem
    • Umiejętność w przygotowywaniu ofert i wsparciu sprzedaży usług dla biznesu
    • Umiejętność negocjacji oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+
    • Umiejętność w prowadzeniu negocjacji
    • Umiejętność pozyskiwania klientów oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Samodzielność, skrupulatność oraz zdolność do pracy pod presją czasu

  • Oferta

    • pełen etat
    • wynagrodzenie bazowe oraz transparentny system premiowy,
    • sprzęt służbowy (samochód, laptop, telefon)
    • wyjazdy integracyjne,
    • brak nudy - u nas zawsze dużo się dzieje,
    • pracę zdalną lub w modelu hybrydowym
    • dużą samodzielność w działaniu i możliwości rozwoju,
    • przestrzeń do realizacji własnych pomysłów – jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania,