Kariera

Magazynier

08.12.2023
Pruszków
RS/12/2023
  • O pracodawcy

    DOŁĄCZ DO ZESPOŁU GTV
    Poszukujemy osób zaangażowanych,  które chcą rozwijać swoje skrzydła w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy otwarci także na rozwój młodych talentów, pomagamy w pełni wykorzystać ich potencjał, dbając przy tym o zadowolenie i lojalność pracowników.

  • Zakres obowiązków

    • Obsługiwać dostawy i wysyłki w magazynie.
    • Kompletował i wydawał zamówienia.
    • Obsługiwał skaner, foliarki, szafy automatyczne.
    • Utrzymywał porządek w miejscu pracy.

  • Wymagania

    • Czynnego prawa jazdy kat. B.
    • Zaangażowania w wykonywane obowiązki.
    • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym (6-14/14-22/22-6).
    • Mile widziane uprawnienia UDT – jeżeli nie posiadasz wyrobisz je za naszym pośrednictwem).
    • Komunikatywnej znajomości polskiego (system magazynowy w j.polskim).

  • Oferta

    • Zatrudnienie w ramach Umowy o pracę. 3 miesiące okres próbny, kolejna umowa na 2 lata.
    • Premie do 2 000 zł: uznaniowa 900 zł, premia frekwencyjna, dodatek do pracy w godzinach nocnych.
    • Wynagrodzenie zasadnicze 5300 zł/brutto.