Kariera

Digital Marketing Manager

05.10.2023
Wrocław

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu procesów a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla Klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Jeśli chcesz być kluczową częścią rozwijającego się biznesu, ta rola może być dla Ciebie! Poszerzamy nasz zespół a z nim i kierunki biznesowe!

  • Zakres obowiązków

    Tworzenie strategii marketingowej: Opracowywanie kompleksowej strategii marketingowej online, która obejmuje cele, taktyki, budżet oraz kanały marketingowe.

    Zarządzanie kampaniami reklamowymi: Planowanie, uruchamianie i monitorowanie kampanii reklamowych online, w tym reklamy Google Ads, kampanie na mediach społecznościowych, reklamy display, remarketing itp.

    Optymalizacja witryny internetowej: Zapewnianie, że strona internetowa firmy jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania (SEO) oraz przyjazna użytkownikowi. Monitorowanie i analiza danych dotyczących ruchu na stronie.

    Social Media Management: Zarządzanie profilami na platformach społecznościowych, tworzenie treści, monitorowanie reakcji użytkowników, prowadzenie kampanii reklamowych na mediach społecznościowych.

    Email Marketing: Tworzenie, planowanie i monitorowanie kampanii e-mail marketingowych w celu komunikacji z klientami i klientami potencjalnymi.

    Zarządzanie budżetem: Określanie i kontrolowanie budżetu marketingowego, alokowanie środków na różne kanały i kampanie.

    Analiza danych i raportowanie: Śledzenie i analiza wyników kampanii marketingowych, tworzenie raportów i wniosków, na ich podstawie wprowadzanie poprawek do strategii.

    Zarządzanie zespołem: Jeśli to konieczne, zarządzanie zespołem specjalistów ds. marketingu digitalnego, nadzór nad ich pracą i motywowanie do osiągania celów.

    Badanie rynku i konkurencji: Monitorowanie trendów na rynku oraz działań konkurencji, dostosowywanie strategii w oparciu o te informacje.

    Rozwijanie relacji z klientami: Tworzenie trwałych relacji z klientami online, reagowanie na ich komunikaty, pytania i uwagi.

    Badania i testy A/B: Przeprowadzanie testów A/B w celu zoptymalizowania kampanii i działań marketingowych.

    Zarządzanie narzędziami i technologią: Wybór i zarządzanie narzędziami i technologią niezbędną do realizacji działań marketingowych, takimi jak narzędzia do marketingu automation czy analizy danych.

  • Wymagania

    1. Wykształcenie:

    • Wyższe wykształcenie z zakresu marketingu, komunikacji, zarządzania lub pokrewnych dziedzin.

    2. Doświadczenie zawodowe:

    • Przynajmniej 3-5 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z marketingiem online.

    3. Znajomość narzędzi i technologii:

    • Doskonała znajomość narzędzi do zarządzania reklamami online, takich jak Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads itp.
    • Znajomość narzędzi do analizy danych, takich jak Google Analytics.
    • Znajomość narzędzi do automatyki marketingowej (np. HubSpot, Marketo, czy Salesforce Marketing Cloud).
    • Umiejętność obsługi programów graficznych, takich jak Adobe Photoshop lub Canva.

    4. SEO i SEM:

    • Doświadczenie w optymalizacji strony internetowej pod kątem SEO.
    • Umiejętność zarządzania kampaniami SEM (np. Google Ads).

    5. Media społecznościowe:

    • Doskonała znajomość mediów społecznościowych oraz doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu kampaniami reklamowymi na platformach takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter itp.

    6. Content Marketing:

    • Umiejętność tworzenia wartościowych treści marketingowych, w tym artykułów, blogów, filmów itp.
    • Zrozumienie strategii content marketingu i umiejętność jej wdrażania.

    7. Analiza i raportowanie:

    • Umiejętność analizy danych marketingowych oraz przygotowywania raportów i wniosków na ich podstawie.
    • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych.

    8. Kreatywność i strategia:

    • Umiejętność myślenia kreatywnie i tworzenia innowacyjnych strategii marketingowych.
    • Zrozumienie strategii marketingowej i umiejętność jej opracowywania i wdrażania.

    9. Umiejętności interpersonalne:

    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Zdolność do zarządzania zespołem lub współpracy z innymi działami firmy.

    10. Skuteczność i efektywność:

    • Umiejętność zarządzania budżetem marketingowym i osiągania założonych celów.

    11. Ciągłe doskonalenie:

    • Chęć ciągłego rozwoju i śledzenia najnowszych trendów w dziedzinie marketingu online.

    12. Certyfikaty i osiągnięcia:

    • Mile widziane certyfikaty z zakresu marketingu online, takie jak Google Ads, Google Analytics lub inne.

    13. Znajomość języków obcych:

    • Znajomość języka angielskiego lub innych języków może być dodatkowym atutem, szczególnie jeśli firma działa na rynkach międzynarodowych.

  • Oferta

    • elastyczną formę współpracy - UoP/B2B,
    • dużą decyzyjność w organizacji własnej pracy,
    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia (przy ul. Dąbrowskiego),
    • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły,
    • możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom,
    • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (u nas nie ma nudy),
    • benefity medyczne i sportowe (dbamy o Twój dobrostan),
    • budżet szkoleniowy,
    • wyjazdy integracyjne,
    • przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.