Kariera

Operator FREZARKI CNC

17.10.2023
Wałbrzych
RS_OF_10/2023

    Jeśli interesuje Cię rozwój technologii, to dobrze trafiłeś. Firma, do której prowadzimy rekrutację może pochwalić się ogromnym skokiem technologicznym. Od 25 lat nieustannie inwestuje w rozwój i innowacje. W bliskiej przyszłości ma w planach otworzyć nowoczesne linie produkcyjne. Pracodawcę charakteryzuje stabilność zatrudnienia, który oferuje atrakcyjną siatkę płac, a przede wszystkim nieustanną możliwość rozwoju pracowników.

    Firma specjalizuje się w produkcji elementów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz marki Premium. A dokładniej w produkcji elementów drewnianych, skórzanych, metalowych z tworzyw sztucznych oraz karbonu.

    Aktualnie poszukujemy kandydata do nowo otwierającego się zakładu w Wałbrzychu :)

  • Zakres obowiązków

    • Obsługiwanie frezarek,
    • dobieranie narzędzi skrawających i parametrów skrawania,
    • ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie,
    • wykonanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
    • sprawowanie nadzoru nad przebiegiem obróbki,
    • sprawdzenie jakości frezowanego detalu,
    • obsługa przyrządów pomiarowych,
    • kontrolowanie wymiarów wykonanych detali za pomocą przyrządów pomiarowych,
    • dbałość o ład i porządek na zajmowanym miejscu pracy,
    • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją,
    • kontrola jakości wykonywanych detali.

  • Wymagania

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok,
    • wykształcenia zawodowego/średniego technicznego o profilu mechanicznym/obróbka skrawaniem,
    • gotowości do podjęcia pracy zmianowej,
    • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
    • abyś dobrze czuł się w pracy w zespole i lubił sygnalizować o napotykanych trudnościach,
    • bycia odpowiedzialnym i nastawionym na jakość,
    • a przede wszystkim zmotywowania i zaangażowania w wykonywane obowiązki.

  • Oferta

    • Umowę o pracę, pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • pracę zmianową,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • dodatki świąteczne i urlopowe w ramach funkcjonującego w firmie ZFŚS,
    • ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach,
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • prywatną opiekę medyczną LuxMed,
    • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.