Kariera

Manager ds. Jakości i Komunikacji

11.01.2024
Wrocław

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu procesów a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla Klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

  • Twoje główne zadania:

    • bieżąca współpraca z działem rekrutacji i operacji pod kątem standaryzacji procesów i diagnozowania wyzwań związanych z zasobami ludzkimi oraz obsługą projektów,
    • planowanie strategii rozwoju kompetencji w obszarze rekrutacji i operacji,
    • audyt standardów współpracy w zakresie rekrutacji i operacji,
    • organizacja i zarządzanie programami rozwoju kompetencji i szkoleniami dla pracowników,
    • pomoc pracownikom w opracowaniu indywidualnych planów rozwoju kompetencji zgodnych z celami organizacji i potrzebami pracowników,
    • ocena skuteczności programów szkoleniowych i rozwojowych,
    • ustalanie wyników i ocen pracowników w zakresie rozwoju kompetencji,
    • rozwój liderów, koordynatorów,
    • dbanie o pozytywny employer branding oraz przepływ komunikacji wewnątrz organizacji,
    • dbanie o realizację i ewaluację wypracowanych standardów.

  • Nasze wymagania:

    • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze rekrutacji/HR zdobyte w firmie outsourcingowej lub w agencji pracy,
    • swobodne komunikowanie się w j. polskim oraz ukraińskim,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • dobrze rozwinięte umiejętności managerskie,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i określania priorytetów,
    • orientacja oraz nastawienie na realizację założonych celów,
    • umiejętność planowania pracy własnej i zespołu oraz motywowania podległych pracowników.

  • Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia przy ul. Dąbrowskiego,
    • dużą decyzyjność w organizacji własnej pracy,
    • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły,
    • możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom,
    • benefity medyczne (Luxmed) i sportowe(Multisport),
    • budżet szkoleniowy,
    • wyjazdy integracyjne,
    • przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.

    Aplikuj do nas, jeśli widzisz, że to ogłoszenie jest dedykowane właśnie dla Ciebie! Poczujesz się z nami dobrze, jeśli lubisz jak dużo się dzieje i nie boisz się zmian. Do usłyszenia!