Kariera

PRACOWNIK PROWADZĄCY INWENTARYZACJE

05.10.2023
Wrocław
Wróblowice
APT_Pracownik Inwentaryzacji

    Praca w firmie będącej liderem w rozwoju, produkcji i sprzedaży chemii gospodarczej oraz produktów higieny osobistej.

  • Zakres obowiązków

    • Inwentaryzacja produktów i wprowadzanie danych do arkusza Excel.
    • Czytanie etykiet i danych w języku angielskim (zlecenie produkcyjne, wielkość partii, nazwa operatora itp.)
    • Przyklejanie naklejek na kontenery zgodnie ze specyfikacją.
    • Notowanie w formie papierowej, a następnie wprowadzanie danych do formularze elektronicznego danych dotyczących kontenerów przeznaczonych do wysyłki (status produktu, pojemność, miejsce przeznaczenia).
    • Liczenie i rejestrowanie palet z produktami.
    • Kontrolowanie stanu ilościowego palet wychodzących z produkcji na koniec każdej zmiany.
    • Sprawdzanie stanów rzeczywistych ze specyfikacja produkcyjną.

  • Wymagania

    • Umiejętności czytania w języku angielskim.
    • Doświadczenie w pracy z arkuszem Excel.
    • Zdolność szybkiego liczenia i precyzyjnego czytania danych.
    • Skrupulatność, duża motywacja do działania.
    • Znajomość języka polskiego i języka angielskiego pozwalająca na czytanie etykiet.

  • Oferta

    • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie.
    • Praca przewidziana na 3 miesiące, z możliwością otrzymania oferty na inne stanowisko produkcyjne.
    • Darmowe dojazdy do pracy.