Kariera

Store Manager

15.06.2023
Warszawa

    Dla naszego Klienta międzynarodowej marki odzieżowej ESPRIT poszukujemy

    kandydata na stanowisko:

    Kierownik Salonu

    Lokalizacja: Warszawa ( Sadyba Best Mall)

  • Zakres obowiązków

    Kierowanie podległym zespołem

    Motywowanie zespołu i dbałość o jego profesjonalny rozwój

    Szkolenie zespołu z zakresu sprzedaży oraz wiedzy produktowej

    Planowanie i realizacja założonego planu i budżetu

    Profesjonalna obsługa Klientów według standardów firmy

    Budowanie bazy Klientów i dbałość o długofalowe relacje

    Dbanie o estetykę i wygląd salonu zgodnie ze standardami

    Przygotowywanie raportów i analiz zgodnie ze standardami

    Odpowiedzialność za poprawność ekspozycji towaru oraz współpraca z działem merchandisingu

  • Wymagania

    Min 2- letnie doświadczenie w sprzedaży - branża odzieżowa i/lub obuwnicza.

    Umiejętność pracy w grupie i kierowania zespołem

    Umiejętności sprzedażowe

    Znajomość wskaźników sprzedażowych

    Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

    Zaangażowanie i odpowiedzialność

    Pozytywne nastawienie oraz wewnętrzna motywacja

    Chęć rozwoju zawodowego i rozwoju kompetencji

    Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Znajomość pakietu MS Office

  • Oferta

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

    Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej marce modowej

    Szkolenia oraz ciągły rozwój zawodowy

    Bonusy od sprzedaży

    Atrakcyjną kartę rabatową do sklepów ESPRIT

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne