Kariera

Automatyk/elektromechanik

06.06.2023
Dębniałki Kaliskie

    Pet Food Sp. z o.o. Firma działa w sektorze produkcji karmy dla psów i kotów.

  • Zakres obowiązków

    - utrzymanie ciągłości pracy maszyn w zakładzie i minimalizacja przestojów technicznych,

    - naprawa oraz konserwacja instalacji elektrycznych, maszyn i urządzeń oraz układów automatyki przemysłowej,

    - rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii,

  • Wymagania

    - znajomość zagadnień z automatyki przemysłowej,

    - uprawnienia SEP,

    - komunikatywność, ścisła współpraca z działem produkcji,

    - dyspozycyjność do pracy zmianowej,

    - w przypadku cudzoziemców wymagana podstawowa znajomość języka polskiego

  • Oferta

    - na okresie próbnym zatrudnienie na umowę zlecenie przez podfirmę, następnie umowa o pracę bezpośrednio u Klienta (premie, benefity, fundusz socjalny)

    - przyjazną atmosferę w bezpiecznej pracy, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,