Kariera

Koordynator na projekcie

05.10.2023
Głogów

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

  • Zakres obowiązków

    • Koordynacja pracowników u Klientów;
    • Wprowadzanie nowych pracowników na projekty;
    • Obsługa procesów związanych z zatrudnieniem;
    • Współpraca z działami firmy w zakresie zakwaterowania, badań lekarskich, szkolenia BHP, odzieży;
    • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;
    • Bieżąca współpraca i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientem i personelem.

  • Wymagania

    • co najmniej 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka ukraińskiego i polskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dokładność, zaangażowanie, kreatywność

    Mile widziane:

    • obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint i Word),

  • Oferta

    • umowę o pracę,
    • dużą decyzyjność w organizacji własnej pracy,
    • pracę u klienta
    • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły,
    • możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom,
    • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • benefity medyczne i sportowe,
    • budżet szkoleniowy,
    • wyjazdy integracyjne,
    • przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.